מאות נהגים עוברים כל יום בקרבת בית העסק שלך. זה הזמן שלך להיראות בוויז – הקמת קמפיין מהיר

לפרסם בוויז להוסיף עסק לוויז ולנהל קמפיין WAZE מוצלח תוך 48 שעות

קידום עסקים בוויז עושים רק אצל המקצוענים, עשרות חברות ורשתות בישראל בחרו למיטב את תקציבי הפרסום שלהם לטובת פרסום בוויז, התחילו גם אתם.תוכניות פרסום WAZE עסקים.עם כמות של מעל 2 מליון נהגים ישראלים המשתמשים באפליקציית הניווט הישראלית של וויז, הוספת העסק לוויז, וניהול קמפיין Waze הוא חובה. הפרסום בוויז הוא כבר מזמן חובה עבור כל בית עסק בישראל.
ממש כמו שלט חוצות ענקי הניצב על כביש ראשי בו עוברים מאות נהגים כל יום, כך עובד גם הפרסום הממומן ב WAZE לעסקים. משתמשים יודעים כבר מזמן כי עסק שלא מופיע בוויז, לא קיים. פרסמו את העסק שלכם באפליקציית הניווט המצליחה בארץ! עזרו למשתמשים למצוא את בית העסק שלכם על ידי הוספתו למפה של WAZE

התחילו עכשיו מידע נוסף

2.9 מיליון ישראלים מנווטים ב-waze מדי חודש – יחד נגרום להם גם לעצור

 הפרסום הממומן בוויז הוא באופן מופשט,עקרוני וקליל ביותר – פרסום המבוסס מיקום. גם להוסיף את העסק לוויז וגם פרסום Waze עסקי

 • מערך פשוט ותוצאות שניתן לעקוב אחריהן בקלות.
 • נהגים באזורכם רואים את העסק שלכם על המפה ובחיפושים מקומיים
 • לאפשרות לעדכון באנרים ומודעות וויז תוך שהקמפיין באוויר
 •  אתם שלוטים על התקציב ואתם בוחרים את מסלול הפרסום בו העסק שלכם מופיע.

תוכנית פרסום WAZE לעסקים

להוסיף עסק לוויז ולהתחיל לפרסם באחד או יותר ממסלולי הפרסום הקיימים אשר מהווים פתרונות פרסום וויז לעסקים קטנים וגדולים כאחד

פרסום בוויז מעניין אותך? התחל פרסום הממומן בוויז היום

חייגו עכשיו: 052-7987711 | או השאירו פרטים כדי להוסיף עסק לוויז תוך 24 שעות

  למה להוסיף עסק לוויז ולהתחיל פרסום WAZE חודשי?

  הפרסום בוויז בכל אחת מהתוכניות עוזר לנו במספר דברים. חוץ מהעובדה שרק הוספת אייקון של לוגו לבית העסק שלנו כבר מגדילה באופן משמעותי את החשיפה שלנו ללקוחות פוטנצאלים חדשים הפרסום הוא חובה עבור כל בית עסק פיזי בישראל.

  פרסום במפת וויז מודעת סיכה ממותגת

  ממש כמו שלט חוצות ענקי הניצב על כביש ראשי בו עוברים מאות נהגים כל יום, כך עובדת גם הסיכה הממתוגת בוויז, הסיכה תופיע כאשר היא נושאת את לוגו בית העסק על גבי מפת וויז וכל נהל שיעבור באיזור או יבצע חיפוש מסלול ויציץ באיזור בוא נימצא בית העסק, מיד תקפוץ לפניו הסיכה הממותגת (הנושאת את לוגו בית העסק).
  תפקיד הסיכה הממותגת בתהליך המיתוג הוא להזכיר לנהגים שבית העסק שלנו נמצא בקרבת מקום או לצד מסלול הנסיעה שחושב מראש.  

  מטרת הסיכה בפרסום וויז

  מטרת הסיכה הממותגת היא חשיפת בית העסק למאות ואלפי נהגים אשר עוברים על יד בית העסק שלנו וללא פרסום העסק שלנו במפת וויז, אותם נהגים לעולם לא היו יודעים שבית העסק שלנו קיים. בנוסף ישנה אפשרות ללחיצה על סיכת בית העסק שלנו ולניווט מהיר הישר אלינו ממש דרך המפה.
  מודעת הסיכה הממותגת כוללת תמונה של מודעת באנר, תמונה גדולה בפירוט גבוה שמשווקת את המוצרים או השירותים שלכם. תמונה זו תופיע בסמוך למסך התצוגה המקדימה של מודעת הסיכה הממותגת, מיד אחרי שמשתמשי Waze יקישו על הסיכה הממותגת, זו תקפוץ. גודל תמונת מודעת הבאנר צריכה להיות 200 על 200 פיקלים בנוסף לכך, יש לזכור שהתמונה תוצג לצד תיאור המיקום של העסק, על כן בעודכם מפרסמים בפרסום סיכה ממותגת בוויז יש לבחור מסר שיווקי חד וברור שילווה אתכם.  

  *להסבר נוסף אודות פרסום עסק ב WAZE מסוג סיכה ממותגת ותחילת פרסום יש להשאיר פרטים מטה.

  לקריאה נוספת

  פרסום במפת וויז מודעת חיפוש ממותג 

  פרסום במפת וויז בעזרת החיפוש הממותג הוא בעצם באנר פרסומי אשר דומה מאוד לתוצאות האורגניות המתקבלות ומקפיץ אותנו על פני כל המתחרים לתוצאות חיפוש אורגניות ראשונות במפת וויז, מטרת הפרסום מסוג חיפוש ממותג הינו לתת לבתי עסק אופציה לפרסום שאינו מאסיבי מידי ולא ״קופץ״ לנהגים בזמן עצירה מוחלטת או כשאינם מרוכזים..
  פרסום הסיכה הממותגת הינו פרסום טריקי, בית העסק ייחשף לנהגים רק כאשר הם מרוכזים ומבצעים חיפוש במפת החיפוש בוויז, ברגע שיקלידו נקודת ציון לצורך תכנון נסיעה, פרסום הוויז של בית העסק יחל לפעול וידאג להקפיץ את בית העסק המפרסם מעלה אל תוצאות החיפוש הראשונות גם בהקלדת מספר מצומצם של תווים.

  *להסבר נוסף אודות פרסום עסק ב WAZE מסוג חיפוש ממותג ותחילת פרסום יש להשאיר פרטים מטה.

  פרסום במפת וויז מודעת טייק אובר > אפשרי רק ב- waze local plus

  מכירים שלטי חוצות ענקיים שנמצאים בצידי הדרך? מטרתם היא מיתוג העסק תוך חשיפה גבוהה לקהל גדול ככל האפשר, כך גם עובדת מודעת הטייק אובר, המודעה ממתינה בסבלנות עד שמשתמשי האפליקציה יהיו בעצירה מוחלטת ובאמצע ניווט. ברגע הזה כ- 90% מהמשתמשים מציצים בטלפון הנייד מסיבות שונות. ברגע שמחשבון הניווט הפרסומי בוויז קולט את התדר הוא נותן פקודה להקפצת מודעת טייקאובר.
  מודעת טייק אובר הינה מודעה שתופסת לא יותר מ- 25% מגובה מסך הסמארטפון ונותנת מידע רב אודות בית העסק, כמו באנר פרסומי קטן. המודעה מספקת את לוגו בית העסק, טלפון, שעות פתיחה, אתר אינטרנט עסקי, אפשרות לניווט וכו׳. בנוסף במודעה יש מקום לתוכן פרסומי קצר וקולע אותו ניתן לשנות ולעדכן מפעם לפעם.

  *להסבר נוסף אודות פרסום עסק ב WAZE מסוג חיפוש מודעת טייקאובר בוויז ותחילת פרסום יש להשאיר פרטים מטה.

  התחילו עכשיו את פרסום בית העסק בוויז

  והביאו את הנהגים אל בית העסק שלכם כאשר הם כבר נמצאים בקרבת מקום

   תשובות לשאלות נפוצות

   האם לאחר עליית הקמפיין לאוויר אוכל לערוך מידע עסקי?

   בכל שלב תוכלו לשלוח לנו בקשה לעריכת מידע עסקי בפרסומת הוויז שלכם, ואנו נשמח לבצע את השינויים. להלן רשימת השינויים העיקריים אותם ניתן לבצע ללא צורך בעצירת הקמפיין:

   • לערוך את שם המיקום
   •  להוסיף או לערוך את תיאור העסק
   • להוסיף פרטים לגבי המיקום
   • להתאים את הצמדת המיקום
   • להתאים את הטקסט של הכתובת
   • לערוך את פרטי אנשי הקשר
   • לערוך את שעות הפעילות של העסק

   יש לכם שינוי אחר שתרצו לבצע תוך שהקמפיין רץ? שינויים נוספים אפשריים, פשוט צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה ולמצוא יחד פתרונות יצירתיים לכל מכשול בו תתקלו בניהול קמפיין וויז מוצלח עבור העסק שלכם.

   האם ישנה התחייבות לתקופת שירות?

   לגמרי לא! ברגע שתרצו לעצור את קבלת השירות כל שתצטרכו לעשות זה ליצור עימנו קשר באחת מהדרכים המופיעות באתר (מייל / טלפון / הודעת sms ) ואנו נפעל לעצירת הקמפיין בהקדם האפשרי.
   באותו חודש תחוייבו באופן יחסי עבור השירות שניתן עד לרגע עצירת קמפיין וויז העסקי שלכם.

   יש לי עסק המונה מספר סניפים, האם אחוייב עבור כל קמפיין בנפרד?

   כן, זה אפשרי וגם זול יותר. במידה ואתם בעלי עסק הכולל מספר מקומים או בעלי מספר עסקים ישנה אפשרות להזנת תקציב מינימאלי לכל בית עסק בחשבון יחיד, במידה ואחד המיקומים ״יזלוז״ תקציב גבוה יותר בחודש מסויים המערכת תדע באופן אוטומטי שהוא מקושר עם תקציב עסקי ותוכל לשחק עם התקציבים כך שכל המיקומים יהנו מכמות חשיפה שווה.

   איך מחליטים על תקציב?

   תקציב הפרסום בוויז מורכב ממחיר הקלקה ובנוסף עלות עבור אלף חשיפות CPM – כלומר אנו נוכל לקבוע יחד את המחיר המקסימלי עבור אלף חשיפות.
   ברוב המיקומים בארץ יספיק המחיר הסטנדרטי לפרסום נקודת מיקום בוויז ממומן, אבל בנוקודות מסויימות שבהם מספר עסקים מאותו תחום המתחרים אחד בשני לפעמים התקציב לא יספיק.
   דוגמא: בפרסום בוויז לעסק מתחום המזון הנמצא במתחם שבוא עוד עסקי מזון המפרסמים בוויז, ובנוסף נמצאים על ציר מרכזי בארץ.
   אנו תמיד נמליץ לכל לקוח להתחיל מהתקציב המינימאלי ובמידת הצורך להגדיל את התקציב באופן יחסי כך שנקודת המיקום בוויז והפרסומת בוויז יקבלו חשיפה מספקת.

   אני רוצה להשהות/להמשיך את הפרסום שלי לתקופה

   תמיד ישנה אפשרות לעצירת או המשך הפרסום הממומן בוויז, לצורך השהיית הפרסום ללא מחיקתו יש ליצור איתנו קשר, אנו נפעל לעצירת קמפיין הוויז של העסק שלכם בהקדם האפשרי. באותו חודש תחוייבו באופן יחסי עבור השירות הניתן (כמות חשיפת מודעות וויז וכמות הקלקות על מודעות וויז). יש לציין בפנינו את רצונכם לשמירת הקמפיין לצורך הפעלתו מחדש.
   השהיית ושמירת הקמפיין מוגבלת לפרק זמן מסויים, יש להתעדכן בתנאים וההגבלות באופן נקודתי לכל עניין.

   האם אוכל לשלוט על שעות הצגת המודעות שלי?

   זה אפשרי ואפילו מומלץ, לא נרצה שלבית עסק הסגור בשעות מסויימות יתבזבז תקציב פרסומי בוויז כשבית העסק סגור. לכן נמליץ להציג את המודעות בשעות הפעילות העסקיות וכמו כן לעדכן בערבי ומועדי חג את שעות הפעילות המיוחדות במידה וישנן.

   העסק שלי אינו פיזי, האם בכל אופן אוכל לפרסם בוויז

   בפרסום ממוממן בלבד הדבר אפשרי, בהוספת נקודת מיקום הדבר נוגד את מדיניות וויז. ניתן להתעדכן בתנאים וההגבלות בעמוד מפרסמים אורחים בוויז.

   בית עסק ללא מיקום פיזי ב WAZE יכול להצטרף לפרסום באפליקציית הניווט דרך מסלול מפרסמים אורחים בוויז.

   תוך כמה זמן קמפיין WAZE עולה לאוויר?

   חשוב מאוד עבור בעלי עסקים המפרסמים באפליקציית וויז להבין את תהליך הצגת המודעות, מרגע יצירת החשבון ועד השלמתו החשבון נבדק על ידי צוות מודעות וויז, תהליך הנמשך לרוב לא יותר מ- 48 שעות. ברגע שהחשבון יאושר, מודעות הוויז שלכם יוצגו ויופיעו לקהל הרחב.

   לקוחות מספרים וממליצים 

   ערן, קאסה פניץ, רובע האמנים ערד

   אני רוצה לציין לשבח! לאחר שעברתי מספר חברות שלא הצליחו להרים את הפרסום ולסדר את המיקום כך שיוביל באופן מדוייק לגלריה שלי. הגעתי אליכם, כאן קיבלתי שירות גם מקצועי, מהיר ומענה מלא לכל שאלה (והיו לא מעט). אז שוב תודה על קמפיין WAZE מוצלח לגלריה שלי.

   תומר פלג, עולם החי, רמת השרון

   המון תודה לסיון וליטל שהפגינו אכפתיות לאורך כל התהליך, עמדו בזמנים, היו זמינות לכל שאלה שהתעוררה, סבלניות ובנוסף לכל קיבלנו בדיוק את האתר שרצינו ובמחיר מעולה, מרוצים מאוד ממליץ בחום.

   איל ג׳ורג׳, חמסה יפו

   המון תודה לסיון וליטל שהפגינקבלתי (ועדיין מקבל) שירות מעולה בכל זמן. האתר נבנה עפ”י רצוני בדיוק ובהקפדה יתרה ע”י סיון וליטל המהממותתתתת. אווירה משפחתית, כייפית…. ובוודאי אמשיך איתן לאורך זמן גם בפרוייקטים אחרים. תודה על הכל.

   שיר תשובה, belleza get beauty

   השירות, הביצוע והאיכות מעל המצופה, עמידה בזמנים !!! שירות ברמה גבוהה, גם לאחר סיום בניית האתר מלוות אותי בכייף. גישה מדהימה … יצירתיות והאתר בנוי בצורה מאוד אסתטית.

   יפית, חברת EDC

   שלום בנות יקרות! רצינו להודות על השרות הנפלא שלכן, על ההקשבה והנכונות לעבודה משותפת. בסופו של דבר יצא קמפיין וויז מווושלם נשמח לתת המלצות עליכן בעתיד. ונשמח להמשיך לקבל מכן שרות נפלא. המשך אחלה יום. יפית ואיל EDC