עזרו לנהגים באזורכם לראות את העסק שלכם על המפה ובחיפושים מקומיים.

העלו את לוגו בית העסק על גבי המפה בעזרת קמפיין WAZE מוצלח ומהיר.

פרסום בוויז עסקי בוויזקיים בשלושה תצורות:
התצורה הראשונה, ואולי המוכרת ביותר היא פרסום המשלב את סמל הלוגו העסקי על גבי מפת הניווט. הסימון של המפה על ידי הלוגו גורם לבית העסק להיות מוצג בצורה אמינה יותר, ויחד עם זאת, יוצר רושם של עסק איתן.

פרסום בוויז סיכה ממותגת בוויז / waze לוגו על גבי המפה הוא מהיר, קליל ונותן תוצאות מהירות. התחילו עוד היום.

התחילו עכשיו מידע נוסף

פרסום בוויז – פרסום לוגו עסק במפת WAZE

נותן פתרון פרסומי מהיר, קל, ואיכותי. פרסום לוגו במפת וויז מתאים לעסקים גדולים וקטנים וכן לרשתות.

פרסום עסק דווקא בוויז…
פרסום באפליקציית וויז (לינק הורדה) אינו הדבר הפשוט ביותר ודורש מצד הלקוח מספר פעולות בסיסיות כמו שליחת ועדכון הנתונים, יצירת תמונות לוגו ובאנר בגודל הנכון, חשיבה קריאטיבית על התוכן שנשים בפופ אפ, ולמרות כל זאת ווייז הנה זירת פרסום חדשה ותחרותית בה אפשר למתג כל בית עסק ולהגיע למספרים של מאות אלפי חשיפות במחירים נוחים.

למה דרכנו?
מעבר לעובדה שאנחנו הראשונים שהבאנו את הפרסום באפליקציית וויז לקהל הישראלי, יש ברשותינו את המשאבים והידע להפוך אתכם למותג WAZE. התחילו עוד היום להגדיל את המעורבות והחשיפות שלכם על המפה במחירים נוחים ובצורה פשוטה ומהירה.

כל השאלות וכל התשובות בעבור מיקום בWaze עסקים- וויז לעסק- הוספת בית עסק לאפליקציה בקלות, עם לוגו על גבי המפה, מספר טלפון ופרטי עסק נקודת מיקום וויז תלת מימל פרסום בוויז למפרסמי Waze עסקים בלבד.

רוצה לשמוע עוד על פרסום בוויז? ולדעת האם זה מתאים לך ואיך מתחילים?

חייגו עכשיו: 052-7987711 | או השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך תוך יום עסקים

  הרווח שלך מפרסום בוויז על המפה

  ישנן סיבות ויתרונות רבים לפרסום העסק שלנו על גבי מפת WAZE, ריכזנו כמה בולטים מהבולטים ביותר

  2.9 מיליון ישראלים מנווטים ב-waze מדי חודש – יחד נגרום להם גם לעצור!

   הסבר על סיכה עם לוגו וויז על גבי מפות WAZE.

  לכמה מכם יצא לנווט באפליקציית וויז ולשים לב תוך כדי הניווט ללוגואים של בתי עסק שתולים על גבי המפה במסלול שלכם ומחוצה לו?
  המטרה בפרסום מסוג לוגו על המפה היא הגעה לתודעת משתמשים שעוברים באיזור. כלומר, לתת להם תזכורת שהעסק שלכם קיים בדרכם. מטרה פרסומית נוספת היא הגעה לקהל יעד אשר בית העסק שלכם נמצא ברדיוס שהם נמצאים בו באותו רגע.

   פרסום לוגו על גבי מפת ווייז מתאים לעסקים שנמצאים בדרכים ראשיות וצדדיות כאחד. החלק מעסקים גדולים ורשתות כגון תחנות דלק, חנויות נוחות, סופרים, רשתות שיווק וכו ועד לעסקים בינוניים וקטנים כגון בתי קפה, נגריות, משרדים, מקומות אירוח ובילוי.
  מבין לקוחותינו תוכלו למצוא רשתות גדולות וקטנות כאחד.

  מחירים ולוחות זמנים

  גם בפרסום סיכה ממותגת על גבי מפת וויז וגם בסוגי הפרסומים השונים בוויז, טרם תחילת הפרסום יש לפתוח כרטיס עסקי, הכרטיס העסקי יכיל את כל פרטי העסק כגון שעות פעילות, אתר אינטרנט, תמונות ואפילו ניתן להגדיר את שעות הופעת הפרסום. כל זאת על מנת שלא יבוזבז תקציב פרסום בשעות לא פעילות של בית העסק שלנו. הדבר החשוב ביותר אותו נוסיף הוא לוגו בית העסק אשר יוצג על גבי מפת וויז.

  תחילת עבודה

  גם בפרסום סיכה ממותגת על גבי מפת וויז וגם בסוגי הפרסומים השונים בוויז, טרם תחילת הפרסום יש לפתוח כרטיס עסקי, הכרטיס העסקי יכיל את כל פרטי העסק כגון שעות פעילות, אתר אינטרנט, תמונות ואפילו ניתן להגדיר את שעות הופעת הפרסום. כל זאת על מנת שלא יבוזבז תקציב פרסום בשעות לא פעילות של בית העסק שלנו. הדבר החשוב ביותר אותו נוסיף הוא לוגו בית העסק אשר יוצג על גבי מפת וויז.

  פרסום עסקים

  מחירים: לצורך תחילת הקמפיין הפרסומי נצטרך לחכות שכרטיס בית העסק יאושר ורק לאחר מיכן נוכל לעבור לשלב התקציבים. בשלב זה אנו נבחר את התקציב הרצוי תוך התחשבות בקיהילת המפרסמים שנמצאים מסביבנו שכן לוגו בית העסק שלהם יופיע מספר פעמים רב יותר באם התקציב הפרסומי שלהם יהיה גבוה משלנו.

  מעבר למחירון

  התחילו עכשיו את פרסום בית העסק בוויז

  והביאו את הנהגים אל בית העסק שלכם כאשר הם כבר נמצאים בקרבת מקום

   פרסום בוויז (מפות) מודעת טייק אובר אפשרי רק עם waze local plus

   מכירים שלטי חוצות ענקיים שנמצאים בצידי הדרך? מטרתם היא מיתוג העסק תוך חשיפה גבוהה לקהל גדול ככל האפשר, כך גם עובדת מודעת הטייק אובר, המודעה ממתינה בסבלנות עד שמשתמשי האפליקציה יהיו בעצירה מוחלטת ובאמצע ניווט. ברגע הזה כ- 90% מהמשתמשים מציצים בטלפון הנייד מסיבות שונות. ברגע שמחשבון הניווט הפרסומי בוויז קולט את התדר הוא נותן פקודה להקפצת מודעת טייקאובר.
   מודעת טייק אובר הינה מודעה שתופסת לא יותר מ- 25% מגובה מסך הסמארטפון ונותנת מידע רב אודות בית העסק, כמו באנר פרסומי קטן. המודעה מספקת את לוגו בית העסק, טלפון, שעות פתיחה, אתר אינטרנט עסקי, אפשרות לניווט וכו׳. בנוסף במודעה יש מקום לתוכן פרסומי קצר וקולע אותו ניתן לשנות ולעדכן מפעם לפעם.

   *להסבר נוסף אודות פרסום עסק ב WAZE מסוג חיפוש מודעת טייקאובר בוויז ותחילת פרסום יש להשאיר פרטים מטה.

   לפרטים נוספים

   פרסום במפת וויז מודעת חיפוש ממותג

   פרסום במפת וויז בעזרת החיפוש הממותג הוא בעצם באנר פרסומי אשר דומה מאוד לתוצאות האורגניות המתקבלות ומקפיץ אותנו על פני כל המתחרים לתוצאות חיפוש אורגניות ראשונות במפת וויז, מטרת הפרסום מסוג חיפוש ממותג הינו לתת לבתי עסק אופציה לפרסום שאינו מאסיבי מידי ולא ״קופץ״ לנהגים בזמן עצירה מוחלטת או כשאינם מרוכזים..
   פרסום הסיכה הממותגת הינו פרסום טריקי, בית העסק ייחשף לנהגים רק כאשר הם מרוכזים ומבצעים חיפוש במפת החיפוש בוויז, ברגע שיקלידו נקודת ציון לצורך תכנון נסיעה, פרסום הוויז של בית העסק יחל לפעול וידאג להקפיץ את בית העסק המפרסם מעלה אל תוצאות החיפוש הראשונות גם בהקלדת מספר מצומצם של תווים.

   *להסבר נוסף אודות פרסום עסק ב WAZE מסוג חיפוש ממותג ותחילת פרסום יש להשאיר פרטים מטה.

   לפרטים נוספים

   תשובות לשאלות נפוצות

   האם לאחר עליית הקמפיין לאוויר אוכל לערוך מידע עסקי?

   בכל שלב תוכלו לשלוח לנו בקשה לעריכת מידע עסקי בפרסומת הוויז שלכם, ואנו נשמח לבצע את השינויים. להלן רשימת השינויים העיקריים אותם ניתן לבצע ללא צורך בעצירת הקמפיין:

   • לערוך את שם המיקום
   •  להוסיף או לערוך את תיאור העסק
   • להוסיף פרטים לגבי המיקום
   • להתאים את הצמדת המיקום
   • להתאים את הטקסט של הכתובת
   • לערוך את פרטי אנשי הקשר
   • לערוך את שעות הפעילות של העסק

   יש לכם שינוי אחר שתרצו לבצע תוך שהקמפיין רץ? שינויים נוספים אפשריים, פשוט צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה ולמצוא יחד פתרונות יצירתיים לכל מכשול בו תתקלו בניהול קמפיין וויז מוצלח עבור העסק שלכם.

   האם ישנה התחייבות לתקופת שירות?

   לגמרי לא! ברגע שתרצו לעצור את קבלת השירות כל שתצטרכו לעשות זה ליצור עימנו קשר באחת מהדרכים המופיעות באתר (מייל / טלפון / הודעת sms ) ואנו נפעל לעצירת הקמפיין בהקדם האפשרי.
   באותו חודש תחוייבו באופן יחסי עבור השירות שניתן עד לרגע עצירת קמפיין וויז העסקי שלכם.

   יש לי עסק המונה מספר סניפים, האם אחוייב עבור כל קמפיין בנפרד?

   כן, זה אפשרי וגם זול יותר. במידה ואתם בעלי עסק הכולל מספר מקומים או בעלי מספר עסקים ישנה אפשרות להזנת תקציב מינימאלי לכל בית עסק בחשבון יחיד, במידה ואחד המיקומים ״יזלוז״ תקציב גבוה יותר בחודש מסויים המערכת תדע באופן אוטומטי שהוא מקושר עם תקציב עסקי ותוכל לשחק עם התקציבים כך שכל המיקומים יהנו מכמות חשיפה שווה.

   איך מחליטים על תקציב?

   תקציב הפרסום בוויז מורכב ממחיר הקלקה ובנוסף עלות עבור אלף חשיפות CPM – כלומר אנו נוכל לקבוע יחד את המחיר המקסימלי עבור אלף חשיפות.
   ברוב המיקומים בארץ יספיק המחיר הסטנדרטי לפרסום נקודת מיקום בוויז ממומן, אבל בנוקודות מסויימות שבהם מספר עסקים מאותו תחום המתחרים אחד בשני לפעמים התקציב לא יספיק.
   דוגמא: בפרסום בוויז לעסק מתחום המזון הנמצא במתחם שבוא עוד עסקי מזון המפרסמים בוויז, ובנוסף נמצאים על ציר מרכזי בארץ.
   אנו תמיד נמליץ לכל לקוח להתחיל מהתקציב המינימאלי ובמידת הצורך להגדיל את התקציב באופן יחסי כך שנקודת המיקום בוויז והפרסומת בוויז יקבלו חשיפה מספקת.

   אני רוצה להשהות/להמשיך את הפרסום שלי לתקופה

   תמיד ישנה אפשרות לעצירת או המשך הפרסום הממומן בוויז, לצורך השהיית הפרסום ללא מחיקתו יש ליצור איתנו קשר, אנו נפעל לעצירת קמפיין הוויז של העסק שלכם בהקדם האפשרי. באותו חודש תחוייבו באופן יחסי עבור השירות הניתן (כמות חשיפת מודעות וויז וכמות הקלקות על מודעות וויז). יש לציין בפנינו את רצונכם לשמירת הקמפיין לצורך הפעלתו מחדש.
   השהיית ושמירת הקמפיין מוגבלת לפרק זמן מסויים, יש להתעדכן בתנאים וההגבלות באופן נקודתי לכל עניין.

   האם אוכל לשלוט על שעות הצגת המודעות שלי?

   זה אפשרי ואפילו מומלץ, לא נרצה שלבית עסק הסגור בשעות מסויימות יתבזבז תקציב פרסומי בוויז כשבית העסק סגור. לכן נמליץ להציג את המודעות בשעות הפעילות העסקיות וכמו כן לעדכן בערבי ומועדי חג את שעות הפעילות המיוחדות במידה וישנן.

   העסק שלי אינו פיזי, האם בכל אופן אוכל לפרסם בוויז

   בפרסום ממוממן בלבד הדבר אפשרי, בהוספת נקודת מיקום הדבר נוגד את מדיניות וויז. ניתן להתעדכן בתנאים וההגבלות בעמוד מפרסמים אורחים בוויז.

   בית עסק ללא מיקום פיזי ב WAZE יכול להצטרף לפרסום באפליקציית הניווט דרך מסלול מפרסמים אורחים בוויז.

   תוך כמה זמן קמפיין WAZE עולה לאוויר?

   חשוב מאוד עבור בעלי עסקים המפרסמים באפליקציית וויז להבין את תהליך הצגת המודעות, מרגע יצירת החשבון ועד השלמתו החשבון נבדק על ידי צוות מודעות וויז, תהליך הנמשך לרוב לא יותר מ- 48 שעות. ברגע שהחשבון יאושר, מודעות הוויז שלכם יוצגו ויופיעו לקהל הרחב.

   לקוחות מספרים וממליצים 

   ערן, קאסה פניץ, רובע האמנים ערד

   אני רוצה לציין לשבח! לאחר שעברתי מספר חברות שלא הצליחו להרים את הפרסום ולסדר את המיקום כך שיוביל באופן מדוייק לגלריה שלי. הגעתי אליכם, כאן קיבלתי שירות גם מקצועי, מהיר ומענה מלא לכל שאלה (והיו לא מעט). אז שוב תודה על קמפיין WAZE מוצלח לגלריה שלי.

   תומר פלג, עולם החי, רמת השרון

   המון תודה לסיון וליטל שהפגינו אכפתיות לאורך כל התהליך, עמדו בזמנים, היו זמינות לכל שאלה שהתעוררה, סבלניות ובנוסף לכל קיבלנו בדיוק את האתר שרצינו ובמחיר מעולה, מרוצים מאוד ממליץ בחום.

   איל ג׳ורג׳, חמסה יפו

   המון תודה לסיון וליטל שהפגינקבלתי (ועדיין מקבל) שירות מעולה בכל זמן. האתר נבנה עפ”י רצוני בדיוק ובהקפדה יתרה ע”י סיון וליטל המהממותתתתת. אווירה משפחתית, כייפית…. ובוודאי אמשיך איתן לאורך זמן גם בפרוייקטים אחרים. תודה על הכל.

   שיר תשובה, belleza get beauty

   השירות, הביצוע והאיכות מעל המצופה, עמידה בזמנים !!! שירות ברמה גבוהה, גם לאחר סיום בניית האתר מלוות אותי בכייף. גישה מדהימה … יצירתיות והאתר בנוי בצורה מאוד אסתטית.

   יפית, חברת EDC

   שלום בנות יקרות! רצינו להודות על השרות הנפלא שלכן, על ההקשבה והנכונות לעבודה משותפת. בסופו של דבר יצא קמפיין וויז מווושלם נשמח לתת המלצות עליכן בעתיד. ונשמח להמשיך לקבל מכן שרות נפלא. המשך אחלה יום. יפית ואיל EDC