הוספת עסק לוויז, נקודת מיקום Waze ופרסום עסק בוויז.  כמה נהגים מחפשים כל יום את בית העסק שלך ומנסים לנווט אליו ב WAZE? 

נקודת מיקום וויז – יחד נעזור להם להצליח להגיע אליך

אתה רוצה לערוך שינוי מסלול וויז, האם מצאת טעות במיקום וויז או בכתובת אליה ניווטת?  עדכון מקום בוויז, נקודת מיקום וויז הגעת למקום הנכון. בד, זה נסביר אודות האפשרויות. עם כמות של מעל 2 מליון נהגים ישראלים המשתמשים באפליקציית הניווט הישראלית של וויז, להוסיף את העסק לוויז כ נקודת מיקום Waze – והאפשרות קיים כמיקום חד פעמי קבוע הוא חובה.

Waze – ניווט G.P.S חברתי.


ממש כמו שלט חוצות ענקי הניצב על כביש ראשי בו עוברים מאות נהגים כל יום, כך עובד גם הקיום ב WAZE לעסקים. משתמשים יודעים כבר מזמן כי עסק שלא מופיע בוויז, לא קיים. הוסיפו את העסק שלכם כבר היום למפות waze כמיקום חדש ותמנעו מחוסר נעימות מול לקוחות מבולבלים. עזרו למשתמשים למצוא את בית העסק שלכם על ידי הוספתו למפה של WAZE. הוספת עסק לוויז היא הדרך הטובה ביותר לנווט לקוחות לעסק שלך

התחילו עכשיו מידע נוסף
כל השאלות וכל התשובות בעבור מיקום בWaze עסקים- וויז לעסק- הוספת בית עסק לאפליקציה בקלות, עם לוגו על גבי המפה, מספר טלפון ופרטי עסק נקודת מיקום וויז תלת מימל פרסום בוויז למפרסמי Waze עסקים בלבד.

2.9 מיליון מנווטים ב-waze מדי חודש – הוספת עסק לוויז תהפוך אותם ללקוחות שלך!

כמעט ולכולנו יש תוכנת  ניווט לפחות אחת בסמארטפון ורב הישראלים בחרו באפליקציה המובילה Waze.
היתרון הגדול בבחירה של Waze היא אפליקציה שיתופית  מובילה ונגישה לכל מחזיק סמאטרפון.האפליקציה שאפשר ליצור שפה משותפת ולאפשר נגישות ונוחות לכל המשתמשים. הקיום כנקודת מיקום ב Waze חשוב לכל בית עסק. ועל כן מומלץ להוסיף את בית העסק שלכם למפות Waze

מעל 2.9 מליון נהגים ואתם עדיין שואלים למה להוסיף את העסק לוויז?

היום יותר מיתמיד כשאנחנו מחפשים חנות חיות, מסעדה טובה או אפילו את שעות הפתיחה של דואר ישראל לרוב ניכנס לאחת האפליקציות המרכזות את בעלי העסקים ונחפש שם את המיקום, במקרה ואנחנו בעלי אייפון פשוט נשאל את סירי איפה נמצא משהו מסויים.
סירי שמתממשקת לגוגל מפות ולאפליקציית Waze תערוך תוך שניות אחדות בדיקה מקיפה ויסודים עבורנו ותיתן לנו את התשובה ואת המסלול המהיר והקצר ביותר.

תהליך הוספת העסק למפות WAZE כנקודת ציון

מספר פעולות פשוטות וחד פעמיות שיגרמו לבית העסק שלכם להיות לנצח על המפה, להחשף לקהל לקוחות חדשים, ולעזור ללקוחות קיימים לנווט עם Waze בקלילות.

מוסיפים את העסק כנקודת ציון או מיקום במפות וויז בשלושה צעדים פשוטים. והופכים ברגע לעסק נגיש לכלל אוכלוסיית הנהגים. הוספת עסק לWaze באופן עצמאי יכולה לערוך בין שעות ספורות לחודשים, ברגע עדכון נקודת המיקום, כל נהג יוכל להקיש את שם המיקום כפי שבחרתם ולנווט הישר דרך חלונית החיפוש.

שנעזור לך להוסיף נקודת ציון Waze? הוספת עסק לוויז? 

חייגו עכשיו: 052-7987711 | או השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך תוך יום עסקים ויחד נוסיף את נקודת מיקום Waze לעסק שלך!

  חבילות פרסום Waze עסקים עיקריות

  חוץ מהמסלול החינמי בו אנו מוסיפים את העסק למפות וויז באופן חד פעמי ופטורים מתשלום חודשי ישנן עוד מספר אפשרויות לפרסום עסק ב Waze באופן שיבליט את העסק במפות על פני עסקים אחרים, חבילות הפרסום של וויז עסקים מונגשות לקהל הרחב.

  מפות וויז? חבילת בסיס לנקודת מיקום

  חבילת בסיס 

  הוספת עסק לוויז באופן חד פעמי במפות Waze

  תשלום חד פעמי

  אפשרות לניווט על ידי כתיבת שם העסק 

  שעות פעילות 

  אתר אינטרנט

  תמונות גלריה

  מספר טלפון 

  כמה מילים אודות בית עסק 

  איך מתבעת הוספת עסק לוויז

  חבילה חודשית למתחילים

  חבילת פרסום עסק בוויז חודשית מתחדשת ללא התחייבות

  סיכת בית העסק המופיעה על גבי המפה

  הקפצה לתוצאות חיפוש ראשונות

  שעות פעילות אפשרות לעדכון במועדים מיוחדים

  אתר אינטרנט

  תמונות גלריה + לוגו בית העסק

  באנר Waze של בית העסק

  אתר אינטרנט

  מודעה קופצת לפי רדיוס

  מודעת פופ – אפ

  מה כולל פרסום וויז

  חבילה חודשית פרימיום

  חבילת פרסום עסק בוויז חודשית מתחדשת ללא התחייבות – עם אפשרויות מתקדמות.

  סיכת בית העסק המופיעה על גבי המפה

  הקפצה לתוצאות חיפוש ראשונות

  שעות פעילות אפשרות לעדכון במועדים מיוחדים

  אתר אינטרנט

  תמונות גלריה + לוגו בית העסק

  באנר Waze של בית העסק

  אתר אינטרנט

  מודעה קופצת לפי רדיוס

  מודעת פופ – אפ

  מודעת TakeOver

  עדכון באנרים

  צרו איתנו קשר והתחילו היום

  בלי יותר מדי דיבורים, הגיע הזמן לשים את העסק שלכם על המפה ולהגיע לקהל רחב יותר על ידי Waze.יחד נוודא שגם העסק שלך יוכל להופיע ב Waze, הירשמו עכשיו ואנו נדאג יחד שהעסק שלכם יופיע באפליקציית וויז.

  התחילו את תהליך הוספת העסק לוויז

  התחילו כבר היום להגזיל את המעורבות והחשיפות של העסק שלכם על המפה, בצורה פשוטה ומהירה. השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם   מאיזו חבילה תרצו להתחיל?

   עדכון מפות וויז – מחיר עלות הוספת נקודת ציון בוויז – לניווט מהיר

   התשלום בעבור שירות זה מתבצע באופן של תשלום חד פעמי עבור הוספת הנקודה לאפליקציית הניווט וויז. זאת מיכיוון שהתהליך המתבצע הוא תהליך עדכון מפה ולא תהליך חודשי מתמשך. מרגע התשלום וברב המקרים תוך 2 – 5 ימי עסקים תופיעו כבר בתוצאות החיפוש האורגניות של האפליקציה ונהגים יוכלו בקלות להגיע לבית העסק שלכם, זאת על ידי כתיבת שם בית העסק כפי שהגדרנו מראש שיפיע במפות Waze באיזור החיפוש באפליקציה. 

   אצלנו התשלום הוא חד פעמיההחלטה על תשלום חד פעמי מוזל לכלל האוכלוסיה הוחלט על מנת להמשיך ולהגדיל את העסקים הקיימים באפליקציה, ולהמשיך ולשמור על Waze כאפליקציה שיתופית חינמית למשתמשים הנותנת מידע ממקור מהימן. הוספת עסק לוויז או עדכון מפה/ כתובת עסק שגויה הוא דבר פשוט וקליל, תהליך שאיננו מורכב.  אנו נשמח לעזור לכם לשנות מסלול לכזה שיוביל את הנהגים למקום הנכון.


   עדכון פרטים לנקודת מיקום WAZE קיימת 

   בעבור עדכון פרטי בית עסק קיים שלו שייכת נקודת ציון לא ייגבה תשלום מלא אלא תשלום נמוך באופן יחסי לעדכון המבוצע במפות. לקריאה מורחבת יותר לחצו כאן

   מעדכנים את מיקום העסק ב WAZE כנקודת ציון או מיקום במפות וויז בשלושה צעדים פשוטים. וכולם מרוויחים, אתם מרווחים מקום מהימן שיודע להתעדכן ולהיראות טוב בפני לקוחותיו והלקוחות שלכם מרוויחים בית עסק שיודעים איך להגיע אליו

   אני רוצה להוסיף את העסק שלי לבד, האם זה אפשרי? 

   אפשרי ואפילו מומלץ! האפליקציה שלנו מבוססת על מעורבות חברתית, ומורכבת ממערכת סטטיסטית של מאות אלפי נהגים יחד היא שגורמת לדיוק הזמנים בכל פעולה באפליקציה. אנחנו תמיד מעודדים משתמשים לעדכון המפה נשמח אם תקחו חלק באחת מהאפשרויות הבאות:

   תיקון בעיה במפת Waze 

   מצאתם בעיה במפה? כתובת. מיקום שאינו נכון ואינו בית עסק. עדכנו אותנו בקלות דרך המפה החיה באתר Waze ואנו נפעל לפתירת התקלה בהקדם האפשרי.

   להצעת שינוי במפת Waze או עדכון חי לחצו על הלינק מטה

   הציעו תיקון מפה

   עדכון נ.צ של בית העסק 

   עדכנו אותנו בנקודת הציון המדוייקת של בית העסק טרם תחילת תהליך הוספת בית העסק ב Waze, אנו נאמת יחד איתכם את המיקום ורק לאחר מכן נתחיל בתהליך הוספת בית העסק.

   למדריך הוספת מיקום Waze חדש לחצו על הלינק מטה

   שלחו לנו מיקום